На Житомирщині ще два села вирішили “піти” з Московського патріархату

На Житомирщині ще два села вирішили “піти” з Московського патріархату

Вже 10 релігійних громад вирішили приєднатись до єдиної української церкви.

На Житомирщині ще 2 релігійні громади вирішили перейти із УПЦ Московського патріархату до єдиної Православної церкви України – село Городище Чуднівського та село Прилуки Овруцького районів. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«За інформацією районних адміністрацій, нещодавно збори громад провели у селі Городище та селі Прилуки. Під час зборів жителі більшістю голосів вирішили змінити канонічну підлеглість та приєднатись до єдиної Православної церкви України. Після цього прихожани церков підписали відповідні протоколи», – йдеться у повідомленні.

Загалом на Житомирщині вже 10 релігійних громад вирішили приєднатись до єдиної української церкви. А громада, яка першою виявила таке бажання – с. Ворсівка Малинського району – відповідно до розпорядження голови ОДА Ігоря Гундича офіційно приєдналась до Православної церкви України та перереєструвала статут.

Нагадаємо, у  Житомир Порошенко привіз ТОМОС. У Бердичів на зустріч з Порошенком привезли 13 автобусів людей, а у Житомирі – привели студентів.

Leave a Comment