У роботі «швидкої» з нового року нічого не зміниться, – головний лікар

У роботі «швидкої» з нового року нічого не зміниться, – головний лікар

Лікарі виїжджатимуть на всі виклики.

З початком року обсяг невідкладної допомоги, яку надають лікарі «швидкої» допомоги не зміниться. Про це у коментарі «Вголос.Zt» сказав головний лікар комунальної установи «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Житомирської обласної ради» Анатолій Сова.

Під час сесії Житомирської обласної ради 22 грудня депутат Наталія Рибак із посиланням на Міністерство охорони здоров’я повідомила, що з 1 січня 2018 року автомобілі «швидкої» допомоги перестануть виїжджати до дітей із температурою та пацієнтів, які не потребують невідкладної допомоги.

Анатолій Сова спростував ці слова.

«Планувалося, що з серпня 2017 року на автомобілях «швидкої» не буде фельдшерів, лише парамедики. Однак у Міністерстві охорони здоров’я відмовилися від цієї ідеї. Тож найближчим часом у сфері надання невідкладної допомоги не зміниться нічого. Все залишиться як є», – сказав головний лікар «Центру екстреної медичної допомоги».

За його словами, були проблеми з пальним. Тож часто доводилося відмовляти пацієнтам. Однак на наступний рік з обласного бюджету виділили кошти на паливно-мастильні матеріали. Тому проблем із виїздом «швидких» не буде.

Нагадаємо, що у липні минулого року у Чуднівському районі відкрили третій пункт «швидкої допомоги». Заступник міського голови Матвій Хренов запевнив, що у Житомирі не скорочуватимуть мережу лікарень через утворення госпітальних округів.

Leave a Comment