У Ружинському районі сільські голови преміювали своїх дружин

У Ружинському районі сільські голови преміювали своїх дружин

Посадовці не заявили про конфлікт інтересів.

У Ружинському районі двоє сільських голів, не повідомивши про конфлікт інтересів, преміювали своїх дружин. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

Як розповіли у прес-службі, за розпорядженнями Бистріївського сільського голови, його дружину протягом 2016 року було премійовано 13 разів, за розпорядженнями Топорівського сільського голови, його дружину премійовано вісім разів.

«Сільські голови не повідомили сесії сільських рад про конфлікт інтересів, який виник у зв’язку з тим, що їхні дружини працюють на посадах бібліотекарів сільських бібліотек, які безпосередньо підпорядковані очільникам органів місцевого самоврядування. Таким чином у подальшому ними прийняті рішення в умовах реального конфлікту інтересів про неодноразові преміювання своїх дружин», – йдеться у повідомленні.

Постановами Ружинського районного суду обох посадовців визнано винними у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією та на кожного правопорушника накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 3400 грн.

Нагадаємо, хто з депутатів Житомирської міської ради заявляв про конфлікт інтересів. Директор КП «Житомирводоканал» вважає розмір своєї зарплати конфіденційною інформацією.

Leave a Comment