У торгівельній мережі області знайшли у великій кількості цигарки з недоброякісної сировини

У торгівельній мережі області знайшли у великій кількості цигарки з недоброякісної сировини

 Нелегальний цех з виготовлення цигарок теж знайшли.

У торгівельній мережі Житомирської області правоохоронцями виявлено у великій кількості тютюнові вироби, виготовлені з недоброякісної сировини. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

«У торгівельній мережі Житомирської області правоохоронцями виявлено у великій кількості тютюнові вироби, виготовлені з недоброякісної сировини. У подальшому встановлено, що виготовленням сумнівної якості тютюнової продукції, без відповідного офіційного дозволу та ліцензії, займалася група осіб, обладнавши нелегальний цех в одному із населених пунктів Кагарлицького району Київської області», – йдеться у повідомленні.

У рамках досудового розслідування, під процесуальним керівництвом прокуратури області, співробітниками податкової міліції області 20 лютого провели санкціонований обшук у нелегальному цеху, обладнаному у складських приміщеннях. Фальсифікат виготовляли на спеціальних технологічних лініях, застосовуючи автоматичне обладнання для фасування в упаковки. За результатами обшуку виявили та вилучеили значний обсяг тююну – 2000 кг та готову продукцію, а також інші компоненти для незаконного виробництва тютюнових виробів, пакувальні матеріали тощо. На даний час вирішується питання щодо накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності. Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 204 КК України проводить податкова міліція, процесуальне керівництво здійснює прокуратура області.

Нагадаємо, судитимуть житомирських підприємців, які у гаражах незаконно виготовляли алкогольні напої та цигарки. У Малині правоохоронці вилучили 3,5 тонни алкоголю незаконного виробництва.

Leave a Comment