У Житомирі демонтують автомати питної води, які не отримали дозвіл на встановлення

Автомати питної води, які не мають дозволів на встановлення від департаменту містобудування і земельних відносин, будуть демонтовані найближчим часом. Таке рішення прийняли під час позачергового засідання виконкому Житомирської міської ради.

На такий крок у мерії пішли після підняття власниками згаданих апаратів вартості питної води на половину. Під час минулого засідання виконкому міський голова Сергій Сухомлин анонсував перегляд усіх дозволів, виданих міськрадою. Однак «дійшли руки» у мерії лише до тих, хто їх взагалі не має. До слова, такі автомати, попри відутність необхідних документів, працювали у Житомирі більше року. Ще у жовтні 2021 року на запит «Вголос.Zt» у міській раді повідомили, що не надавали жодного дозволу на встановлення автоматів питної води.

Примітно, що на сайті Житомирської міської ради досьогодні відсутні будь-які рішення виконкому щодо згаданих автоматів. Схоже, що у мерії вирішили не визнавати цей факт, а просто демонтувати апарати, які більше року працювали фактично незаконно.

Нагадаємо, що у мерії Житомира повідомили, що не давали дозволів на встановлення автоматів питної води. У Житомирській міській раді погрожували скасувати дозволи на встановлення автоматів питної води підприємцям, які самовільно підняли ціну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *