У Житомирі оголосили конкурс на посаду директора ліцею №25

У Житомирі оголосили конкурс на посаду директора ліцею №25

Документи прийматимуть до кінця листопада.

У Житомирській міській раді оголосили оголосили конкурс на заміщення вакантної посади директора ліцею №25 Житомира. Про це повідомила прес-служба міськради.

«12 листопада відбулося організаційне засідання конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора ліцею №25 м. Житомир. У засіданні взяли участь 15 членів конкурсної комісії із 16. До її складу увійшли 4 керівника загальноосвітніх навчальних закладів міста, по 4 представника від батьківської громадськості, педагогічного колективу ліцею №25, директор та фахівці департаменту освіти міської ради», – йдеться у повідомленні.

На засіданні було обрано лічильну комісію. Члени комісії вирішили проводити письмовий іспит кандидатів на посаду протягом 2-х годин шляхом письмового тестування і вирішення 2-х ситуаційних завдань на знання трудового законодавства та основ педагогіки. Після письмового іспиту кандидати презентуватимуть перспективний план розвитку навчального закладу (до 30 хвилин триватиме презентація та до 30 хвилин – запитання від членів комісії до кандидата).

Документи від кандидатів прийматимуть до 28 листопада. Далі конкурсна комісія приступить до визначення переможців.

Нагадаємо, що конкурс на посаду директора міського палацу культури Житомира оголосили повторно. Єдиному кандидату на цю посаду конкурсна комісія відмовила.

Leave a Comment