Житомиряни вимагають припинити збір довідок про місце реєстрації школярів

Житомиряни вимагають припинити збір довідок про місце реєстрації школярів

Петиція.

Житомиряни вимагають у міської ради припинити збір довідок про місце реєстрації школярів. Відповідну електронну петицію оприлюднили 12 листопада.

«Відповідно до звернення Департаменту освіти ЖМР керівникам загально-освітніх закладів з вимогою надання довідок про місце реєстрації учнів 1-11 класів, в школах оголосили про збір даних довідок. Доводимо до відома, що це обурило батьків, оскільки отримання такої довідки потребує витратити значного часу та зусиль. Також, згідно чинного законодавства, батьки не зобов’язані надавати такі довідки у заклади освіти та органи територіального управління. Крім того, отримання довідок для всіх учнів м. Житомира спричиняє великі черги до Управління ведення реєстру ТГ, оскільки не всі ЖЕКи та ОСББ надають такі довідки. Тому вимагаємо: – припинити збір вказаних довідок; – для вирішення проблеми скористатись інформацією про реєстрацію, яку батьки вже надали при поданні заяви на зарахування дитини до школи; – перевірити цю інформацію шляхом подання єдиного запиту про підтвердження реєстрації учнів до Управління ведення реєстру ТГ, безпосередньо самим Департаментом освіти ЖМР», – написав автор петиції Віталій Гуреля.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, що у  міськраді пояснили, чому у школах вимагають довідки про місце реєстрації дитини. У Житомирі діти відвідують уроки «Християнської етики» лише за умови письмової згоди батьків.

Leave a Comment