У Житомирі планують створити школи у медичних закладах, де діти проходять довготривале лікування

У Житомирі планують створити школи у медичних закладах, де діти проходять довготривале лікування

Діти, які проходять довготривале лікування у медичних закладах, мають отримувати освіту.

Для того, щоб надати дітям можливість навчатися, спілкуватися, дізнаватися нове навіть під час лікування, у Житомирі розпочнуть реалізацію проекту з розбудови лікарняних шкіл «Право на освіту». Сучасні школи мають з’явитися у тих медичних закладах, де діти знаходяться найдовше. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

Команда проекту за участю телеведучої Наталії Мосейчук та журналістки Власти Шовковської вчора, 22 жовтня, завітала до Житомира, де відвідала обласний протитуберкульозний диспансер та обласну дитячу клінічну лікарню. Члени команди зустрілися з начальником управління освіти і науки ОДА Ларисою Шевчук та головним педіатром області Оксаною Лук’яненко, обговорили подальші кроки реалізації проекту «Право на освіту» на Житомирщині.

«У нас відбулася ознайомча зустріч, відвідали лікарні. Далі ми маємо визначитися з приміщеннями, де будуть школи, нам допоможуть зробити проекти цих класів, а ремонт ми будемо робити вже за власні кошти, за кошти спонсорів. Найближчим часом підпишемо меморандум про співпрацю і запустимо роботу», – зазначила Лариса Шевчук.

До слова, проект створення мережі шкіл в лікарнях підтримується 1+1 та Фондом сприяння демократії U.S. Embassy Kyiv Ukraine. Куратором проекту є Наталія Мосейчук.

Нагадаємо, жителі «Промавтоматики» просять побудувати початкову школу у мікрорайоні. У школах Житомира навчаються 29 тисяч дітей.

Leave a Comment