У Житомирі поліцейські-кінологи присягнули на вірність українському народові

У Житомирі поліцейські-кінологи присягнули на вірність українському народові

Слухачі центру навчалися шість місяців.

У Житомирському навчальному центрі підготовки поліцейських 6 жовтня на вірність українському народу присягнули 22 поліцейські, яких вперше прийняли на службу в поліції на посади кінологів. Про це повідомила прес-служба установи. Випускники навчального центру поповнили лави правоохоронців 8 областей. Зокрема, Тернопільської, Київської, Херсонської, Івано-Франківської, Закарпатської, Полтавської, Одеської та Донецької.

“Слухачі центру навчалися шість місяців, успішно склали випускні екзамени та отримали сертифікати і нагороди за відмінне навчання та активну участь у житті навчального центру. Практична частина перевірки знань напередодні  присяги відбулася на території кінологічного центру. Екзамен складався із чотирьох основних частин – загального курсу дресирування із подоланням смуги перешкод, слідової роботи, вибірки речі за запахом та затриманням правопорушника”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, під час урочистотей деякі чотирилапі напарники випускників продемонстрували  свої вміння – вправи із загального курсу дресирування та пошук речі по запаховому сліду.

Нагадаємо, у Житомирі відкрили спорткомплекс для тренування поліцейськихЯкщо твій помічник – чотирилапий: про те, як у Житомирі навчають поліцейських-кінологів.

Leave a Comment