VIP-агітація? Вітаючи жінок «з весною», керівники області говорили про Порошенка та «важливі реформи»

VIP-агітація? Вітаючи жінок «з весною», керівники області говорили про Порошенка та «важливі реформи»

Вітали жінок 6 березня у театрі.

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич та голова обласної ради Володимир Ширма привітали жінок-педагогів та медиків зі святом весни. Про це повідомили прес-служби ОДА та облради. У вітальному слові обидва  згадали про Президента України та реформи. Вітали жінок 6 березня у обласному музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги.

«Вітаю вас із днем весни. Мені приємно передавати вітання і від Президента України Петра Порошенка для вас. Мені приємно, що ми сьогодні разом із вами втілюємо важливі для України реформи – освітню та медичну. Саме ви втілюєте реформи на місцях. Я щиро дякую вам за те, що ви палко в це вірите і це робите…», – сказав Ігор Гундич.

Під час заходу голова обласної ради, звертаючись до жінок, також згадав освітню та медичну реформи, додавши, що «кожен із вас є тим, хто успішно впроваджує реформи – освітню та медичну, а значить  змінює життя області та країни на краще».

Варто зауважити, що чергові вибори Президента України мають відбутися 31 березня 2019 року.

Нагадаємо, скоро вибори президента: у штабі «БПП «Солідарність» житомирянам роздавали продукти. У Житомир Порошенко привіз ТОМОС. У Бердичів на зустріч з Порошенком привезли 13 автобусів людей, а у Житомирі – привели студентів.

Leave a Comment