У Житомирі розкопають дорогу, яку торік зробили за бюджетні гроші

У Житомирі розкопають дорогу, яку торік зробили за бюджетні гроші

Робитимуть водогін для багатоповерхівки.

Шматок дорожнього покриття по вулицях Домбровського та Перемоги, яку торік зробили за кошти бюджету Житомира, розкопають через підведення водогону до багатоповерхівки. Про це під час засідання виконкому міської ради 6 листопада розповів начальник управління транспорту і зв’язку Костянтин Підпокровний.

«У цьому районі збудовано багатоповерхівку, яку потрібно підключити до мережі водопостачання. Підрядник вже визначений. Після завершення робіт він має власним коштом відновити дорожнє покриття», – розповів Підпокровний.

За словами підрядника, на роботи з прокладання мережі піде близько місяця. Стільки ж піде орієнтовно на відновлення дороги.

Заступник міського голови Світлана Ольшанська висловила побоювання, що покриття робитимуть узимку. Однак її колега Дмитро Ткачук запевнив, що виконання робіт здійснюватиметься під контролем комунальників. У яку суму обійдеться новий шматок дороги — підрядник поки не знає. Хоча умову відновити покриття вже прописали у проєкті рішення виконкому про дозвіл на порушення благоустрою. Члени виконкому також зобов’язали підрядника під час виконання ремонту дороги керуватися технічними умовами на минулорічний капітальний ремонт.

Нагадаємо, що у житомирській мерії знову скасували тендер на ремонт дороги на Вереси. На це з бюджету міста виділили понад 25 млн грн.

Leave a Comment