Житомирська мерія просить департамент освіти повідомити, що їм об’єктивно потрібно

Житомирська мерія просить департамент освіти повідомити, що їм об’єктивно потрібно

Рекомендують залучати благодійні внески.

Житомирська міська рада просить департамент освіти сформувати об’єктивну потребу своїх закладів на 2020-й рік. Відповідний проєкт рішення сесії оприлюднили на сайті мерії.

«Сформувати об’єктивну потребу закладів освіти на 2020 рік до 10.12.2019 р. Доповісти про результати формування об’єктивної потреби закладів освіти на найближчій черговій сесії міської ради після 10.12.2019 р.», – йдеться у документі.

Інформацію про потреби закладів освіти мають оприлюднити на сайті міської ради та веб-сайтах закладів. Окрім цього, садочкам та школам Житомира рекомендуватимуть залучати добровільні благодійні внески. Інформацію про отримані кошти адміністрація розміщуватиме у єдиній системі відкритих бюджетів шкіл www.openschool.in.ua.

Рішення приймуть на виконання усунення порушень фінансово-господарської діяльності управління освіти за період з 2013 по 2018 роки, зафіксованих Управлінням Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.

Нагадаємо, що у понад 70% освітніх закладів області виявили порушення вимог санітарного законодавства. Під час перевірки відділу освіти Коростишівської РДА аудитори знайшли порушення на понад 425 тис. грн.

Leave a Comment