У Житомирі судитимуть голову так званого «Комітету Народної ради ДНР»

У Житомирі судитимуть голову так званого «Комітету Народної ради ДНР»

Особі загрожує від 8 до 15 років позбавлення волі.

За участь у терористичній організації «депутату-голові комітету» так званої «Народної Ради «ДНР» загрожує від 8 до 15 років позбавлення волі. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

«У ході досудового розслідування установлено, що громадянин України, уродженець міста Донецька, з листопада 2014 року – дотепер є активним учасником структурного підрозділу терористичної організації «ДНР» і перебуває  на посаді так званого «депутата» та «голови Комітету Народної ради Донецької Народної Республіки з зовнішньої політики і міжнародних зв’язків, інформаційної політики та інформаційних технологій».

Обвинувачений протягом тривалого часу займається публічною протиправною діяльністю, використовуючи місцеві ЗМІ, проводить інформаційну роботу, направлену на виправдання та поширення ідеології «ДНР». Крім цього, бере участь у розробці та прийнятті псевдозаконів «ДНР», а також від імені зазначеної терористичної організації здійснює прийом громадян», – йдеться у повідомленні.

Під процесуальним керівництвом прокуратури Житомирської області закінчено заочне досудове розслідування та затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом участі особи у терористичній організації «ДНР». Наразі обвинувальний акт за ч. 1 ст. 258-3 КК України скеровано до Корольовського районного суду міста Житомира для розгляду по суті.

Відповідно до санкції зазначеної статті, за скоєний злочин передбачено покарання у виді позбавленні волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

Нагадаємо, у Житомирі судитимуть депутатку «Народної Ради ДНР». У Житомирі судитимуть двох членів терористичної організації «ДНР». Посібників ДНР на Житомирщині засудили до 9 років.

Leave a Comment