У Житомирі судитимуть підприємця, який виготовляв призовникам документи для перетину кордону

Житомирського підприємця, який займається пасажирськими перевезеннями, судитимуть за незаконне переправлення осіб через державний кордон України. Про це повідомили у прокуратурі області.

Підприємець пропонував чоловікам призовного віку свої «послуги» для безперешкодного виїзду за кордон, щоб уникнути призову до ЗСУ.

«Через свого близького родича (матеріали стосовно нього виділені в окреме провадження) бізнесмен виготовляв документи, на підставі яких призовники мали право перетнути державний кордон України нібито для перевезення до України благодійної допомоги. Вартість пакета документів сягала 1 тис. доларів США», розповіли у прокуратурі.

Обвинуваченого викрили у листопаді минулого року після передачі ним черговому клієнту пакету документів. Нині майно фігуранта провадження арештоване. Це 9 автомобілів та частини двох квартир, що перебувають у його власності.

Нагадаємо, що підприємці з Житомира за 25 тис. доларів допомагали призовникам втікати за кордон. У листопаді 2022 року СБУ ліквідувала чергову схему переправляння військовозобов’язаних за кордон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *