Житомирська міськрада хоче ліквідувати дитячу стоматологічну поліклініку

Житомирська міська рада планує ліквідувати дитячу стоматологічну поліклініку на майдані Перемоги. Її приєднають до міської дитячої лікарні імені В. Башека. Відповідний проект рішення сесії оприлюднили на сайті мерії.

«Припинити юридичну особу – комунальне підприємство «Дитяча стоматологічна поліклініка» Житомирської міської ради шляхом приєднання до комунального підприємства «Дитяча лікарня імені В. Й. Башека» Житомирської міської ради», йдеться у документі.

Процедуру ліквідації, як вказано у проекті рішення, збираються пройти протягом 2 місяців. Водночас, у документі не йдеться про те, скільки працівників стоматполікілініки втратять роботу через припинення юрособи. Очевидно, що кількість співробітників зменшиться. Наскільки буде відомо під час чергової сесії Житомирської міської ради, яка й має прийняти доленосне для дитячої стоматологічної поліклініки Житомира рішення. Згідно із даними з сайту мерії, на сьогодні штатна чисельність працівників міської дитячої стоматологічної поліклініки складає 73,25 одиниць.

До слова. У 2020-му році Житомирська міська рада внесла зміни до статуту КП «Дитяча стоматологічна поліклініка» Житомирської міської ради. Тоді статутний капітал підприємства зменшили майже на 842,5 тис. грн.

Нагадаємо, що Житомирська обласна рада має намір ліквідувати обласну юнацьку бібліотеку, приєднавши її до дитячої. У грудні 2021-го року Житомирська обласна рада передумала ліквідувати комунальне підприємство, яке вирішили закрити ще у 2014-му.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *