У Житомирі вандали викрали камеру із табло на зупинці

У Житомирі вандали викрали камеру із табло на зупинці

Поліцейські затримали трьох осіб.

У Житомирі 23 січня невідомі пошкодили камеру відеоспостереження на інформаційному табло, яке показує час прибуття громадського транспорту. Про це у мережі Facebook повідомив Транспорт Житомира.

“Вночі оператори “Безпечного міста” (КП МІЦ) побачили, що припинився запис камерою табло прогнозування руху на зупинці “Стомат. поліклініка”. Відразу  викликали Патрульну Поліцію, яка по гарячим слідам затримала 3-х молодиків. Невдовзі визначили особу, яка видерла камеру з табло і заховала її на даху точки Бірвіль”, – йдеться у повідомленні.

Згодом працівники поліції та працівники Транспорт Житомира, знайшли та вилучили камеру, яка наразі долучена як доказ до матеріалів справи.

Відео викрадення камери 23.01.2019 з табло прогнозування руху транспорту

Вчора вночі оператори "Безпечного міста" (КП МІЦ) побачили, що припинився запис камерою табло прогнозування руху на зупинці "Стомат. поліклініка" (в народі "Баба Іра").Відразу була викликана Патрульна Поліція, яка по гарячим слідам затримала 3-х молодиків. Невдовзі було визначено особу, яка видерла камеру з табло і заховала її на даху точки Бірвіль.Ввечері працівниками поліції та працівниками Транспорт Житомира, було знайдено та вилучено камеру, яка наразі долучена як доказ до матеріалів справи.

Gepostet von Транспорт Житомира am Mittwoch, 23. Januar 2019

Нагадаємо, з гаража житомирської волонтерки викрали речі та амуніцію, які збирали на фронт для бійців. З нового футбольного поля екологічного ліцею викрали штучне покриття.

Leave a Comment