У Житомирі відновлять планову госпіталізацію у стаціонарні відділення лікарень

У Житомирі відновлять планову госпіталізацію у стаціонарні відділення лікарень

За умови дотримання заходів інфекційного контролю.

На території Житомирської міської ОТГ наявні  ознаки, які дозволяють послабити протиепідемічні заходи. Про це йшлося на позачерговому засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС 14 липня, – інформує пресслужба міської ради. Комісія вирішила відновити планову госпіталізацію у стаціонарні відділення закладів  охорони здоров’я за умови дотримання заходів інфекційного контролю. 

«Завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID -19, становить 2,06 %. Середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу на території громади, відповідно до тестувань, проведених ДУ «ЖОЛЦ МОЗ України», складає 47,55. Коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID -19 на території громади становить 6,17 %», – йшлося в інформації  про стан захворюваності населення територіальної громади станом на 13 липня.

З урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 329 зі змінами та доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 08.07.2020 № 588, рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС (протокол від 9.07.20 314) комісією вирішено внести зміни до обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в межах територіальної громади, зокрема:

  • Заборонити діяльність кінотеатрів з наповненістю кінозалів більше 50 відсотків місць у кожному окремому кінозалі, закладів культури з наповненістю більше 50 відсотків стаціонарних розміщених місць для сидіння та/або більше однієї особи на 5 кв. метрів площі закладу культури;
  • Відновити планову госпіталізацію у стаціонарні відділення закладів  охорони здоров’я за умови дотримання заходів інфекційного контролю. Пацієнти, яким надається медична допомога  у зв’язку з проведенням планових заходів  з госпіталізації, підлягають обов’язковому тестуванню на COVID -19.

За дотриманням санітарного законодавства та протиепідемічних заходів у громадському транспорті, кінотеатрах, закладах громадського харчування, розважальних закладах та закладах культури   і надалі здійснюватимуться заходи з державного санітарно-епідемічного нагляду.

Нагадаємо, на Житомирщині на коронавірус вже захворіли 236 лікарів. Від коронавірусу помер 68-річний житомирянин.

Leave a Comment