Житомиряни скаржаться, що єдиного у місті дитячого лікаря-алерголога – на всіх не вистачає

Житомиряни скаржаться, що у місті існує нагальна потреба ще в одному дитячому алерголозі. Мовляв, потрапити на прийом до такого лікаря, який єдиний в обласному центрі, складно. Містяни просять владу втрутитися у ситуацію. Відповідну електронну петицію житомирянки Інни Мельник оприлюднили 17 листопада. Триває збір підписів.

«З огляду на зростання алергічних захворювань дітей міста Житомира та велике навантаження на єдиного дитячого алерголога міста, існує нагальна потреба ще в одному спеціалісті! Адже, коли дитячий алерголог Поляк М. П. перебуває у відпустці чи на лікарняному, наші діти хворіти не перестають! Талони на прийом на наступний тиждень розбираються на протязі години, решта батьків змушені чекати ще тиждень, при цьому втрачається дорогоцінний час! Інколи батьки з дітьми просиджують годинами під кабінетом лікаря, щоб отримати консультацію без попереднього запису в надії, що лікар знайде вільну хвилину для прийому. Місту потрібен ще один дитячий алерголог», – написала авторка звернення.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

До слова, алергологія – це галузь медицини, що займається вивченням різного типу алергічних реакцій і захворювань, а також причин, що провокують їх виникнення, механізмів прояву і розвитку, в тому числі методів діагностування, лікування, профілактики.

Нагадаємо, у Баранівку запрошують лікарів. Вже придбали для них квартиру. На базі Житомирської обласної лікарні розпочав роботу реперфузійний центр для хворих у передінфарктному стані та із гострим інфарктом. Він надаватиме медичну допомогу пацієнтам області у цілодобовому режимі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *