У Житомирі вогнеборці врятували 5 чоловік та загасили імітовану пожежу в готелі

У Житомирі вогнеборці врятували 5 чоловік та загасили імітовану пожежу в готелі

ФОТО.

Рятувальники 19 грудня провели тактико-спеціальні навчання з пожежно-рятувальними підрозділами Житомирського гарнізону щодо гасіння умовної пожежі у восьмиповерховій будівлі готелю «Рейнкарц». Про це повідомила прес-служба управління ДСНС України у Житомирській області.

«Згідно задуму, о 10:18 працівники готелю повідомили до Служби порятунку «101» про те, що в номері на другому поверсі сталося загоряння. До прибуття рятувальників, персонал закладу провів евакуацію постояльців та розпочав гасіння вогнегасниками. Однак вони не змогли встановити місце знаходження ще 5-ти громадян», – йдеться у повідомленні.

За викликом №2 на місце пожежі прибули пожежно-рятувальні підрозділи міста Житомира. В будівлі спостерігалося задимлення. За результатами розвідки з’ясувалося, що площа пожежі складала близько 20 кв. м. Створені ланки газодимозахисників одночасно розпочали пошук потерпілих та гасіння умовної пожежі. Щоб врятувати одного з постояльців, який знаходився на даху, рятувальники залучили 30-метровий гідравлічний пожежний автопідіймач.

Завдяки злагодженим діям фахівців ДСНС о 10:44 пожежу локалізовано, а о 10:47 ліквідовано. Фахівці ДСНС знайшли і вивели на свіже повітря усіх потерпілих та не допустили збільшення масштабів пожежі. Загалом на навчання залучено 35 чоловік особового складу та 7 одиниць пожежно-рятувальної техніки.

Такі заходи потрібні, як для рятувальників, так і для працівників самого об’єкту. Адже під час їх проведення відпрацьовуються питання співпраці персоналу, всіх сил і служб, які необхідно задіяти до ліквідації надзвичайної ситуації, а також важливі аспекти процесу пожежогасіння – справність протипожежного водопостачання, пожежно–тактичні особливості об’єкту, організація належного управління, зв’язку та взаємодії тощо”, – зазначив заступник начальника Управління ДСНС в області Олег Держанівський під час підведення підсумків навчання.

 

Нагадаємо, як у Житомирі майбутні поліцейські-кінологи вчилися шукати наркотики та людські рештки. На Житомирщині відбулися антитерористичні навчання силовиків.

Leave a Comment