Як у Житомирі майбутні поліцейські-кінологи вчилися шукати наркотики та людські рештки (ФОТО)

Як у Житомирі майбутні поліцейські-кінологи вчилися шукати наркотики та людські рештки (ФОТО)

Здавали іспит.

У Житомирі  6 листопада завершили навчання 24 поліцейських-кінолога Харківської, Київської, Чернівецької, Чернігівської, Миколаївської, Львівської, Сумської, Донецької та Одеської областей. Про це повідомили у Житомирському навчальному центрі підготовки поліцейських.

“Інспектори-кінологи кінологічних підрозділів ГУНП підвищували свій рівень кваліфікації за спеціалізацією «Пошук наркотичних речовин» та «Пошук людських залишків». Іспит відбувався на чотирьох  локаціях. Природня місцевість  та завали – для службових собак, яких навчали пошуку людських решток, і транспортні засоби та багаж – для виявлення наркотичних речовин. Екзаменаторами оцінювалася швидкість, з якою собака знаходив носій запаху, а також чіткість позначення ним знахідки. По закінченню навчання кінологам вручили свідоцтво про підвищення кваліфікації та сертифікат на службового собаку”, – йдеться у повідомленні.

До слова, підготовка собак для пошуку людських залишків і трупів здійснюється у на базі циклу кінології навчального центру лише вдруге. Для підготовки запахоносія використовувалося пеціально заготовлене м’ясо тварини.  Для кращого відпрацювання рефлексу, собак дресирували на ймовірних місцях пошуку з імітованими завалами та недобудовами.

Нагадаємо, якщо твій помічник – чотирилапий: про те, як у Житомирі навчають поліцейських-кінологів.  У Житомирі поліцейські-кінологи присягнули на вірність українському народові.

Leave a Comment