У Житомирі з нового навчального року припиняють набір учнів до трьох навчально-виховних комплексів

У Житомирі з нового навчального року припиняють набір учнів до трьох навчально-виховних комплексів

Там відкриють ясельні та дошкільні групи.

У Житомирі зупинили набір до 1-х класів навчально-виховних комплексів № 25,34,65. У вивільнених приміщеннях відкриють ясельні та дошкільні групи, адже усі функціонуючі дошкільні навчальні заклади перевантажені дітьми понад норму на 50%. Про це у відповіді на електронну петицію повідомив заступник міського голови Матвій Хренов.

Як повідомляв “Вголос.zt” раніше, житомиряни звернулися до міської ради з вимогою не призупинення набір дітей до 1-х класів навчально-виховних комплексів № 25,34,65. Мовляв, міська рада порушує права їх дітей. Відповідне електронне звернення набрало 250 підписів впродовж трьох місяців та його розглянули  відповідальні особи Житомирської міської ради.

“Навчально-виховні комплекси, як заклади були створені наприкінці 90-х років, коли закривалися дошкільні навчальні заклади через відсутність контингенту дітей. У вільних приміщеннях ясел-садків були розміщені учні початкових класів та у частині з них були утворені навчально – виховні комплекси. Наразі демографічна ситуація докорінно змінилася. Функціонуючі дошкільні навчальні заклади перевантажені дітьми понад норму на 50 %. На 100 місцях в закладах дошкільної освіти міста виховується 150 дітей. Заклади Крошні перевантажені дітьми на 75 %, Польової – на 62%, Центру – на 60%.  На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 06.12.17 року № 871-р «Про затвердження плану дій на 2017-2019 роки поетапного створення додаткових місць у закладах освіти для дітей дошкільного віку», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27.12. 2017 року № 528 «Про стан та перспективи розвитку освітньої галузі Житомирської області» та з метою збільшення чисельності місць у закладах дошкільної освіти, враховуючи потребу населення міста прийнято рішення про призупинення набору до 1-х класів навчально-виховних комплексів № 25,34,65 та відкриття у вивільнених приміщеннях ясельних та дошкільних груп”, – сказав Матвій Хренов.

Нагадаємо, батьки зможуть контролювати харчування дітей у садочках та школах онлайн. У міськраді розповіли куди “зникли” понад 20 садочків та хто використовує ці приміщення. Щоб відкрити садочок на Крошні у Житомирі, витратять понад 5 мільйонів. 

Leave a Comment