У Житомирі засудили до 12 років заступника командира розвідроти терористів ДНР

Корольовський районний суд Житомира засудив до 12 років тюрми заступника командира розвідувальної роти бойовиків терористичної організації «ДНР». Про це повідомили у пресгрупі Служби безпеки України в області.

«Встановлено, що у 2015 році уродженець Донецька за власною ініціативою вступив до проросійських незаконних збройних формувань терористів. Перебуваючи на посаді «заступника командира», він командував розвідувальною ротою так званого «окремого розвідувального батальйону морської піхоти «Спарта» 1-го армійського корпусу міністерства оборони «ДНР», ‒ йдеться у повідомленні.

До безпосередніх обов’язків ввіреної засудженому роти входив збір інформації про підрозділи ЗСУ, їх чисельність, озброєння, місця дислокації та напрямки переміщення на Маріупольському напрямку. Отримані дані російські найманці використовували для планування військових дій.

За «успішну службу» та «бойові заслуги» бойовик нагороджений «відзнаками» від «вищих керівників політичного та силового блоків» терорганізації «ДНР».

Нині засуджений перебуває у розшуку. Термін ув’язнення довжиною у 12 років почне вимірюватися від його затримання.

Нагадаємо, що у селі Житомирщини затримали жінку, яка працювала на російську розвідку. Затримали також офіцера Збройних сил, який передавав ворогам таємну інформацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *