У Житомирі збирають підписи, щоб змусити водіїв видавати електронні квитки за проїзд

Житомиряни збирають підписи, щоб змусити власників приватних міських автобусних маршрутів видавати електронні квитки за проїзд не лише при розрахунку карткою, але й готівкою. Відповідну електронну петицію оприлюднили у єдиній системі місцевих петицій. Триває збір підписів. 

“З метою зменшення числа зловживань зі сторони водіїв приватних міських автобусних маршрутів та отримання точних даних про пасажиропотік внести зміни до рішення №1316 та 1317 “Про встановлення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування” та додати пункти, що зобов’язує водіїв видавати підтверджуючий реєстрацію квиток (квиток з АСООП тобто валідатора) при оплаті проїзду готівкою.

Тоді повний аналіз даних, що акумулює АСООП щодо реального пасажиропотоку дозволить впровадити гнучку тарифну політику вартості проїзду, унеможливлюючи зловживання перевізниками, які надають недостовірну інформацію щодо пасажиропотоку. А також оптимізувати використання рухомого складу та маршрути його руху”, – написав автор звернення Руслан Давидов.

Станом на 10 лютого петицію підписали 57 осіб з 300 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 

Нагадаємо, з 10 січня у Житомирі почали діяти підвищені тарифи на проїзд у транспорті. Містян обурює, що водії не видають обіцяні квитки та не використовують валідатори. Адже обов’язковою умовою для застосування нової ціни проїзду є наявність у салоні встановленої робочої автоматизованої системи оплати проїзду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *