Подорожчання проїзду у Житомирі: реакція соціальних мереж

Подорожчання проїзду у Житомирі: реакція соціальних мереж

З 10 січня у Житомирі діють нові тарифи на проїзд у транспорті.

З 10 січня вартість квитка в громадському транспорті Житомира зросла. Відповідно до нових тарифів, при розрахунку готівкою проїзд у маршрутному “таксі” коштує 7 грн, у електротранспорті – 5 грн.  Весною на житомирян чекає ще одна хвиля збільшення тарифів на проїзд – 10 та 8 грн відповідно.

З самого ранку соціальні мережі рясніють обговореннями щодо цієї теми. Зокрема, містян обурює, що водії не видають обіцяні квитки та не використовують валідатори. Адже обов’язковою умовою для застосування нової ціни проїзду є наявність у салоні встановленої робочої автоматизованої системи оплати проїзду. В разі її відсутності або несправності з вини перевізника житомиряни мають право оплатити проїзд за старою ціною.

Також житомиряни не розуміють, чому вартість проїзду підняли й у приміських маршрутках. Мовляв, їх не стосується рішення виконавчого комітету.

«Согласно решению, все ГОРОДСКИЕ маршрутки повысили тариф. Но с особыми условиями, например если нет валидатора, то можно 3 грн заплатить, если есть – 6 грн через него, ну и 7 грн если наличка. Закрадывается вопрос: ПОЧЕМУ ТОГДА пригородские маршрутки конкретно ( 127) устанавливают такие же правила?? Если пригородских маршруток это не касается!» – написала житомирянка Юлія Устинова.

Деякі проблеми виникли й у електротранспорті. Житомиряни кажуть, що валідатори у тролейбусах не працюють. 

Нагадаємо, з 10 січня у Житомирі почали діяти підвищені тарифи на проїзд у транспорті. Виконком підвищив вартість проїзду у житомирських маршрутках. Житомиряни збирають підписи за зменшення вартості проїзду у транспорті.

Leave a Comment