У Житомирській міськраді не знають, хто збудував світлофор поблизу «Кромберг енд Шуберт» (ФОТО)

Світлофор на в’їзді до «Кромберг енд Шуберт» на околиці Житомира вже збудували, але ще не ввели в експлуатацію. Однак рішення про виділення коштів із міського бюджету на будівництво досі немає. Об’єкт вартістю близько 300 тис. грн звів приватний підрядник. Конкурсу на спорудження світлофору ніхто не проводив. Хто саме встановлював світлофор — не знає навіть заступник міського голови Дмитро Ткачук. Про це він сказав у коментарі «Вголос.Zt».

«Так, світлофор дійсно встановлений. Гроші на нього з бюджету не виділяли і він поки що не введений в експлуатацію. Будував його приватний підрядник, назву не пам’ятаю, але він вже встановлював 2 світлофори у Житомирі», – повідомив у коментарі «Вголос.Zt» заступник міського голови Дмитро Ткачук.

За його словами, визначення підрядника проводили без конкурсу, адже вартість робіт склала близько 300 тис. грн. Для проведення тендеру ця сума має становити понад 1,5 млн грн.

Ще у березні місяці комісія з безпеки руху Житомирської міської ради рекомендувала КП «Міськсвітло» виступити замовником проектно-кошторисної документації та самих робіт. Втім, директор комунального підприємства Олег Бічук стверджує, що до даного об’єкту вони не мають ніякого відношення.

Дмитро Ткачук у свою чергу запевняє, що «Міськсвітло» буде замовником робіт (!), пов’язаних із встановленням світлофору. Не дивлячись на те, що сам об’єкт уже споруджений.

Як повідомив Олег Бічук у відповіді на інформаційний запит, КП «Міськсвітло» може виступити замовником розроблення проектно-кошторисної документації та безпосередньо робіт зі встановлення світлофору тільки тоді, коли виконком Житомирської міськради виділить на це кошти. На жаль, на питання хто повертатиме приватному підряднику кошти за роботу, якщо виконавчий комітет не захоче виділяти гроші, у мерії не можуть дати відповіді.

Нагадаємо, що житомиряни хочуть, щоб міські світлофори обладнали кнопками виклику. Жителі обласного центру вимагають встановити свтлофор на перехресті вулиць Героїв Крут та Івана Мазепи.

Автор фото: Сергій ОМЕЛЬЧУК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *