У житомирській мерії анонсують старт проєкту «Поліцейський громади»

У житомирській мерії анонсують старт проєкту «Поліцейський громади»

Забезпечать приміщенням, автомобілями та оргтехнікою.

Житомирська міська рада на найближчій сесії підпише меморандум із головним управлінням Національної поліції України щодо старту проєкту «Поліцейський громади». Відповідний проєкт рішення сесії оприлюднили на сайті мерії.

Згідно із меморандумом, поліція зобов’язується здійснювати оплату праці поліцейських громади, надати їм обладнання, необхідне для виконання їхніх функцій тощо. В свою чергу Житомирська ОТГ бюджетним коштом придбає автомобілі та оргтехніку для правоохоронців. Службові приміщення для роботи поліцейських громади теж має надати міська рада.

Щодо забезпечення житлом співробітників нового підрозділу, то цей пункт у меморандумі не прописано. Однак зазначено, що «створення належних умов служби та відпочинку» мають вирішувати спільно і мерія, і поліція. В той же час, згідно із документом, Нацполіція має забезпечити постійне перебування поліцейських громади на території ОТГ.

Нагадаємо, що Житомирська міська рада придбала 8 автомобілів за понад 3 млн грн. Поліція області отримала новий кросовер, який за понад півмільйона гривень придбали з бюджету.

Leave a Comment