Житомирська міськрада придбала 8 автомобілів за понад 3 мільйони

Житомирська міськрада придбала 8 автомобілів за понад 3 мільйони

Для поліцейських громади.

Житомирська міська рада придбала 8 нових «Renault Duster» для поліцейських громади. Придбання здійснили 28 травня. Інформацію про це містить портал публічних фінансів «E-data».

Кошти в сумі 3 млн 360 тис. грн перерахували ТОВ «Полісся Моторс Груп», яке виграло тендер. Вартість одного автомобіля склала 420 тис. грн.

Як пояснюють у мерії, проєкт «Поліцейський громади» є пілотним і реалізується за участі іноземних інвесторів та Міністерства внутрішніх справ України. За словами міського голови Житомира Сергія Сухомлина, Житомир став першим обласним центром, де стартуватиме проєкт. Подібні ініціативи поки відпрацьовуються лише у сільській місцевості.

Заступник начальника Головного управління Нацполіції в Житомирській області Артем Лисогор переконаний, що новий підрозділ стане чимось на зразок шерифів. Обіцяє, що офіцери підрозділу будуть підзвітні громаді.

Нагадаємо, що переможця тендеру із закупівлі автомобілів для поліцейських офіцерів громади Житомира визначили 6 травня. Поліція отримала новий кросовер, який за понад півмільйона придбали з обласного бюджету.

Leave a Comment