У житомирській мерії спростували чутки про відмову ПП «Шеріфф» перевозити пасажирів

У житомирській мерії спростували чутки про відмову ПП «Шеріфф» перевозити пасажирів

На підприємстві від коментарів відмовляються.

Інформація про ймовірний вихід підприємства з ринку у Житомирі днями з’явилася у місцевих ЗМІ. Однак заяви про припинення перевезення від ПП «Шеріфф» не надходило. Про це у коментарі «Вголос.Zt» повідомив заступник міського голови Олександр Шевчук.

«Не готовий відповісти на це питання. На сьогодні жодних заяв від підприємства не надходило. За старим договором вони ще працюють. Новий поки не підписували», ‒ зазначив Шевчук.

Водночас за телефоном ПП «Шеріфф», який вказаний як контактний на сайті міськради та реєстрі фізичних та юридичних осіб Мін’юсту від коментарів відмовилися.

«Ми не будемо нічого коментувати. На сьогодні ми займаємося іншою діяльністю. Вам варто поцікавитися цим питанням в іншому місці», ‒ відповіли за вказаним у реєстрі номером телефону.

Співрозмовниця журналіста не схотіла представитися і надати контактну особу, яка змогла б відповісти на наші питання. За іншими номерами, вказаними на сайті мерії, або не відповідали або знаходилися інші особи.

За інформацією з сайту міськради, ПП «Шеріфф» обслуговує 6 маршрутів Житомира. Станом на 11:05 14 лютого всі вони курсують містом.

Нагадаємо, що обурені житомиряни пропонують підняти проїзд у маршрутках до 100 гривень. З нового року проїзд у маршрутках склав 7 грн, у тролейбусах — 5 грн.

Leave a Comment