У житомирській мерії передумали демонтувати апарати питної води

Автомати питної води, довкола яких стільки списів було зламано у стінах Житомирської міської ради, не демонтуватимуть. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook написав міський голова Сергій Сухомлин.

«Щодо операторів розливу води. Під час засідання виконкому минулого тижня цю тему вже обговорювали. Підприємці знизили ціну на воду. Першочергово нам потрібен діалог, а не з’ясовування стосунків. Тепер чекаємо від підприємців приведення до ладу всіх своїх паперів, отримання відповідних документів від Держпродспоживслужби. Людям ця послуга потрібна, але все має бути в межах правого поля!», – написав Сухомлин.

Тим часом… Попри вимогу виконкому Житомирської міської ради знизити ціну питної води в автоматах, станом на 22 вересня її виконали не всі. А там, де вартість зменшилася, то всього на 30 коп з 1 грн 50 коп до 1 грн 20 коп.

За інформацією «Вголос.Zt», жоден із автоматів питної води на сьогодні не має дозвільних документів від Житомирської міської ради. Подібна ситуація була на початку 2021 року у Чернівцях. Ті ж підприємці, які є власниками автоматів у Житомирі, встановили їх без дозволу у Чернівцях. Чернівецька міська рада вже за кілька днів після самовільного встановлення прийняла рішення про демонтаж конструкцій. У Житомирі самовільно встановлені автомати без дозволів функціонують вже третій рік.

Нагадаємо, що 15 вересня виконком Житомирської міськради вирішив демонтувати автомати питної води, самовільно встановлені у місті. У відповіді на запит «Вголос.Zt», у жовтні 2021-го року у житомирській мерії повідомили, що не надавали дозволи на встановлення автоматів питної води.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *