Виконком хоче демонтувати 5 кіосків у Житомирі

Виконком хоче демонтувати 5 кіосків у Житомирі

Встановлені незаконно.

Виконком Житомирської міської ради хоче демонтувати 5 кіосків. Вони розміщені самовільно. Відповідний проект рішення оприлюднили на сайті мерії.

«1. Затвердити перелік тимчасових споруд, розміщених на території міста Житомира самовільно та/або без паспорта прив’язки, оформленого відповідно до чинного на даний час законодавства, що підлягають демонтажу.

2. Зобов’язати комунальне підприємство «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради в місячний термін демонтувати тимчасові споруди», – йдеться у документі.

Прибрати мають 4 кіоски та один автотрейлер. Більшість із них розташовані у центрі міста. Розпорядником коштів із демонтажу буде управління комунального господарства. Міська рада також звернеться до національної поліції з проханням забезпечити громадський порядок під час демонтажу конструкцій. За даними мерії, жоден із власників МАФів не має документів на користування земельною ділянкою під встановленим об’єктом.

Нагадаємо, що громадянин Білорусі просив передати йому демонтований пам’ятник Шелушкову. Депутати Житомирської міської ради не дозволили демонтувати аварійне приміщення вечірньої школи.

Leave a Comment