Жителі області можуть отримати безоплатну правову допомогу за допомогою мобільного

Жителі області можуть отримати безоплатну правову допомогу за допомогою мобільного

Через спеціальний додаток.

Віднедавна жителі області можуть ще простіше отримати безоплатну правову допомогу завдяки новому мобільному застосунку. Про це «Вголос.Zt» повідомили у регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

За словами директора центру Наталії Радушинської, проєкт реалізовано за підтримки партнерів Міністерства юстиції та Координаційного центру з надання правової допомоги – Міжнародного фонду «Відродження», Української фундації правової допомоги та компанії-розробника IDev.

Даний застосунок дозволятиме користувачам «замовити» письмову юридичну консультацію, подати запит на отримання послуги із захисту та представництва в суді, надіслати запит на отримання адресної правової допомоги. Окрім цього, він спрощує пошуки найближчого центру або бюро правової допомоги та доступ до правничої вікіпедії WikiLegalAid.

«Це новий зручний та сучасний інструмент, який дозволяє швидко отримати консультацію, правову підтримку і роз’яснення прав та обов’язків, ‒ зазначає директор регіонального центру безоплатної правової допомоги Наталія Радушинська.

Нагадаємо, що замість органів юстиції і державних реєстраторів в Україні почали створювати бюро правової допомоги. У квітні 2020-го року регіональний центр безоплатної правової допомоги провів онлайн-конкурс для школярів.

Leave a Comment