У Житомирській міськраді створять управління з розвитку Вересів

У Житомирській міськраді створять управління з розвитку Вересів

Рішення має прийняти сесія.

У Житомирській міській раді до 1 грудня мають створити управління з розвитку села Вереси. Відповідний проект рішення сесії розмістили на сайті міськради.

«1. Створити Управління з розвитку села Вереси Житомирської міської ради.

2. Затвердити положення про Управління згідно з додатком.

3. Департаменту бюджету та фінансів міської ради забезпечити фінансування створення та функціонування Управління», – йдеться у документі.

Згідно із положенням, новостворене управління має опікуватися практично всіма процесами життєдіяльності села. На нього покладатимуться обов’язки щодо паспортного обліку, транспортного сполучення тощо.

Окрім створення управління депутати на одній із найближчих сесій депутати розглянуть питання про зміни у всіх чинних рішеннях Житомирської міської ради.

«Словосполучення «територіальна громада міста Житомира» в усіх відмінках замінити на «Житомирська міська об’єднана територіальна громада», словосполучення «міський бюджет» у всіх відмінках замінити на «місцевий бюджет», крім рішень що стосуються виконання бюджету м.Житомира на 2018 рік», – йдеться у проекті рішення.

Додатково у документі зазначили, що з моменту приєднання Вересів до Житомира комунальне майно і міста, і села є комунальною власністю Житомисрької міської ОТГ.

Нагадаємо, що рішення про приєднання села Вереси до Житомира депутати прийняли 28 вересня. З 1 грудня старосту села введуть до складу виконкому Житомирської міської ради.

Leave a Comment