Координаційна рада з бюджету участі у Житомирі збереться інкогніто

Координаційна рада з бюджету участі у Житомирі збереться інкогніто

Інформації про захід немає.

Координаційна рада з бюджету участі у Житомирі збереться о шостій годині вечора 18 жовтня. Таку інформацію «Вголос.Zt» отримав із власних джерел у Житомирській міській раді.

Станом на 17:22 18 жовтня жодної інформації про проведення засідання координаційної ради ані на сайті міської ради, ані у спільноті «Бюджет участі у Житомирі» розміщено не було.

Про те, що засідання відбудеться, журналістам «Вголос.Zt» стало відомо ще вранці, 18 жовтня. Однак майже до кінця робочого дня ми очікували на оголошення про захід на офіційному сайті мерії.

Інформацію про проведення засідання коордради о 18:00 18 жовтня телефоном журналістам «Вголос.Zt» підтвердила і відповідальна за впровадження бюджету участі у Житомирі секретар міської ради Наталія Чиж. Між тим, сама секретар міськради під час засідань коордради неодноразово наголошувала на прозорості і відкритості бюджету участі.

Нагадаємо, що під час голосування за бюджет участі житомиряни скаржилися, що не могли проголосувати онлайн. У Новограді-Волинському оголосили, які проекти мають шанс на реалізацію через бюджет участі.

Leave a Comment