У Житомирській міськраді створили групу щодо змін до податкового кодексу

У Житомирській міській раді утворили робочу групу щодо підготовки звернення депутатів до Верховної Ради та Президента України стосовно закону 5600, який вводить обов’язкові касові апарати для підприємців спрощеної системи оподаткування. Відповідне розпорядження міського голови оприлюднили на сайті мерії.

Згідно із документом, до складу групи увійдуть 6 депутатів, перший заступник міського голови та директор юридичного департаменту. Проєкт звернення робоча група має надати на розгляд постійних депутатських комісій вже 20 січня 2022 року.

Примітно, що днями підприємці всієї України, в тому числі і житомирські, вийшли під стіни Кабміну. Вони вимагали від уряду відтермінувати введення обов’язкових касових апаратів (РРО) для підприємців спрощеної системи оподаткування ІІ-ІV групи з 1 січня 2022 року. Раніше депутати Верховної Ради обіцяли підприємцям вивчити та відтермінувати введення РРО з початку 2022 року. Однак станом на 23 грудня 2021 року це питання так і не розглянули.

Нагадаємо, що у житомирськый мерії двічі створювали робочу групу щодо заправки на проспекті Незалежності. «Житомирводоканал» без тендеру придбав пісок у депутатки, яка очолює комісію з перевірки підприємства і наглядову раду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *