У Житомирській міськраді вирішили перед виборами розподілити спецфонд бюджету

У Житомирській міськраді вирішили перед виборами розподілити спецфонд бюджету

На реконструкцію Нового бульвару та дитячий майданчик.

У Житомирській міській раді із наближенням місцевих виборів вирішили розподілити спеціальний фонд бюджету. Відповідний проєкт рішення виконкому оприлюднили на сайті мерії.

«Провести розподіл коштів цільового фонду спеціального фонду бюджету Житомирської міської об’єднаної територіальної громади, які надійшли як цільові, добровільні та благодійні внески до бюджету громади у 2020 році», йдеться у документі.

Коштів у згаданому фонді накопичилося не мало, не багато, аж 715 тис. грн. У Житомирській міській раді вирішили спрямувати на… реконструкцію Нового бульвару та будівництво дитячого майданчика по вулиці Івана Мазепи, 79. На перший об’єкт планують виділити 700 тис. грн бюджетних коштів. На другий — решту 15 тис. грн.

Підставою для витрачання цих коштів у мерії вважають «звернення головних розпорядників коштів бюджету Житомирської міської об’єднаної територіальної громади». Однак хто саме звертався щодо виділення цих грошей — у проєкті рішення не зазначають.

Щоправда, таку ініціативу, згідно із проєктом рішення, виконком Житомирської міської ради ще має погодити з постійною депутатською комісією з питань бюджету. Останню, до слова, очолює однопартієць Сухомлина Юрій Мойсеєв.

Нагадаємо, що половина тротуарів, які цьогоріч відремонтують у Житомирі, знаходяться на округах однопартійців міського голови Сергія Сухомлина. У липні 2020 року депутат міської ради із команди чинного мера пропіарився за рахунок бюджету.

Leave a Comment