У Житомирській ОДА анонсували відкриття басейну, на який витратили більше 20 мільйонів

У департаменті регіонального розвитку Житомирської ОДА анонсували завершення робіт по реконструкції басейну Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард». Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації.

«Проєкт спрямовано переважно на капітальний ремонт внутрішніх приміщень, зокрема проводиться: утеплення бокових фасадів, влаштування вимощення, заміна дерев’яних вікон і зовнішніх дверей, ремонт ґанку, опорядження вестибюлю та сходових клітин, ремонт несучих конструкцій чаші басейну та опорядження машинного відділення, ремонт спортзалу та інших внутрішніх приміщень, благоустрій», ‒ йдеться у повідомленні.

Примітно, але капітальний ремонт плавального басейну ДЮСШ «Авангард» триває вже два роки. На це витратили 20,6 млн грн, з них більше 3 млн грн за минулої каденції. За головування Віталія Бунечка з бюджету виділили близько 17,2 млн грн. Їх «освоює» ТОВ «Будівельний альянс монтажпроект». До слова, ця ж фірма виконувала капітальний ремонт музею Лесі Українки у Новограді-Волинському. Його згодом голова Житомирської обласної ради назвав «ганебним».

Нагадаємо, що басейн «Авангард» почали ремонтувати у березні 2019 року.ще 2,5 млн грн на його ремонт спрямували у 2017-му.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *