Житомирська міськрада хоче приватизувати приміщення перукарні у центрі міста

Житомирська міська рада хоче приватизувати шляхом продажу з аукціону приміщення колишньої перукарні по вулиці Великій Бердичівській, 85. Проєкт рішення сесії оприлюднили на сайті мерії.

«Приватизувати шляхом продажу на електронному аукціоні об’єкт малої приватизації – окреме майно – приміщення перукарні Житомирської міської територіальної громади загальною площею 318,2 кв.м, що розташоване за адресою: м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 85 та перебуває на балансі та перебуває на балансі комунального підприємства «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство № 6» Житомирської міської ради», йдеться у документі.

У проєкті рішення також передбачили відміну аукціону в разі, якщо він не відбудеться. Площа приміщення складає 312,8 кв. метрів.

До переліку об’єктів приватизації приміщення віднесли ще у 2019 році. Щоправда, площа приміщення тоді чомусь була зазначена 305,3 кв. метрів.

Нагадаємо, що Фонд держмайна передумав приватизувати Іршанський ГЗК. Житомирський лікеро-горілчаний завод передали Фонду держмайна для подальшої приватизації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *