У Житомирському ТТУ не знають, скільки працівників працює на підприємстві

У Житомирському трамвайно-тролейбусному управлінні не знають, чи звільняли працівників протягом поточного року і скільки їх працює на підприємстві. Відповідну інформацію керівник ТТУ Андрій Нечуйвітер надав у відповідь на запит «Вголос.Zt».

У запиті ми цікавилися, чи видавалися протягом року керівниками підприємства накази про скорочення чи звільнення працівників. Питали також про кількість співробітників на початок року, 1 серпня та 28 листопада 2019 року.

На наш запит керівник ТТУ Андрій Нечуйвітер відповів, що «запитувана інформація потребує пошуку серед значної кількості даних». Тож попросили замість визначених законом 5 робочих днів надати їм 20.

Дивно, адже, згідно із чинним законодавством, на підприємстві має бути книга наказів, у якій фіксуються всі письмові «вказівки» керівника. В тому числі і щодо штатного розпису, призначення, звільнення та скорочення працівників. При чому вона має відображати всю інформацію даного типу, незалежно від зміни керівництва.

Що стосується кількості штатних працівників та зміни їхньої кількості, то саме вона лягає в основу обрахування суми, яка необхідна для виплати заробітної плати працівникам. Щодо виділення коштів з бюджету міста керівництво ТТУ періодично звертається до депутатів міської ради. Оскільки на підприємстві не знають кількості працівників, то їх потреби у фінансуванні на оплату праці викликають сумнів.

Схоже, що на комунальному підприємстві або мають проблеми із веденням бухгалтерії та діловодства або навмисне хочуть приховати інформацію.

Нагадаємо, що міський голова Сергій Сухомлин повернув екс-начальника ТТУ Андрія Нечуйвітра у крісло керівника підприємства. Житомирський окружний адміністративний суд визнав незаконною догану Сухомлина екс-начальнику ТТУ Євгену Демчику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *