У Житомирському ТТУ таки порахували кількість працівників

У Житомирському ТТУ таки порахували кількість працівників

Майже 900 осіб.

У Житомирському трамвайно-тролейбусному управлінні станом на початок листопада працювало 880 осіб. Про це у відповіді на запит «Вголос.Zt» повідомив начальник підприємства Андрій Нечуйвітер.

«Станом на 1 січня 2019 року облікова кількість працівників підприємства складала 903 особи, на 1 серпня — 876, на 1 листопада — 880», – йдеться у документі.

Станом на початок 2020-го року, про ймовірне звільнення через скорочення повідомили 40 працівників підприємства. Більшість із тих, кому готові «показати на двері», це контролери та сторожі ТТУ. Як ідеться у відповіді на запит, за новою організаційною структурою планується вивести 45 посад. Натомість вводити будуть всього 23.

Наказ про скорочення від 16 вересня 2019 року підписаний в. о. керівника підприємства Максимом Манухіним. Самі працівники переконані, що в такий спосіб «розправляються» із тими, хто був не згоден зі звільненням колишнього керівника ТТУ Євгена Демчика. Про це вони пишуть у мережі Facebook. Співробітники підприємства також стверджували, що не бачили наказу про їхнє звільнення. Однак у ТТУ запевняють, що процес ознайомлення працівників із наказом триває.

Нагадаємо, що станом на початок грудня у Житомирському ТТУ не були готові сказати, скільки працівників є на підприємстві. У листопаді мер Житомира своїм розпорядженням повернув у крісло начальника трамвайно-тролейбусного управління його екс-керівника Андрія Нечуйвітра.

Leave a Comment