У житомирських бібліотеках аудитори виявили порушення на 275 тисяч

У житомирських бібліотеках аудитори виявили порушення на 275 тисяч

Вже повернули 108 тисяч.

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності комунального закладу «Централізована бібліотечна система» Житомирської міської ради виявили порушень, що привезли до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 275 тис. грн. Про це повідомили в Управлінні Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області

«Зокрема, аудитори виявили порушення законодавства під час нарахування та виплати працівникам заробітної плати за сумісництвом та здійснення перерахування єдиного соціального внеску, що призвело до зайвих витрат на загальну суму 141 тис. грн», ‒ йдеться у повідомленні.

Окрім цього, аудитори виявили перевитрати на майже 70 тис. грн через завищення обсягів та вартості виконаних підрядниками ремонтних робіт. Інвентаризація також виявила нестачу книг та товарно-матеріальних цінностей.

Станом на 21 серпня, до бюджету вже повернули 108 тис. грн. За наслідками перевірки склали 5 протоколів про адміністративні порушення.

Нагадаємо, що під час аудиту обласної дитячої лікарні виявили порушення майже на півмільйона гривень. Аудитори виявили порушення під час проведення тендеру на реконструкцію Богунської райради під «прозорий офіс».

Leave a Comment