Управління цивільного захисту ОДА позапланово перевірять через лист СБУ

Управління цивільного захисту ОДА позапланово перевірять через лист СБУ

Щодо резерву пального.

У Житомирській облдержадміністрації проведуть позаплановий аудит управління цивільного захисту. Відповідне розпорядження голови оприлюднили на сайті ОДА. Підставою до перевірки, йдеться у документі, є лист управління Служби безпеки України у Житомирській області.

«Провести з 19.08.2019 позаплановий внутрішній аудит ефективності в управлінні цивільного захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації на тему «Оцінка стану виконання посадовими особами управління цивільного захисту населення вимог розпорядження голови ОДА від 13.02.2015 No43 «Про регіональний резерв пально-мастильних матеріалів для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій» за період з 13.02.2015 по 12.08.2019», ‒ йдеться у документі.

До групи аудиторів увійдуть представники відділу внутрішнього аудиту управління внутрішнього аудиту та контрольно-аналітичної роботи облдержадміністрації. Здійснити перевірку мають до 16 листопада. Лист від управління СБУ надійшов ще 6 серпня. Згідно із розпорядженням, перевірку управління цивільного захисту почнуть вже 19 серпня.

Нагадаємо, що новий голова Житомирської ОДА анонсував аудит лісових господарств області. У житомирських бібліотеках виявили порушень на 275 тис. грн.

Leave a Comment