Усі крапки над «і» у діях членів виконкому обласного осередку НОК України поставить суд, – Олександр Оніщук

Голова обласного осередку Національного олімпійського комітету України Олександр Оніщук звернувся до суду з приводу незаконного позачергового засідання відділення НОК України в Житомирській області. Ймовірно, судовий розгляд призначать на 2017 рік.

«Коли певні члени виконкому не займаються тією роботою, якою вони повинні займатися в Національному олімпійському комітеті, а їх більше хвилюють особисті амбіції, тоді й виходить така неординарна ситуація. Ця ситуація неприємна, але ми вийдемо з неї з достоїнством. Ми не беремо участь ні в якій політиці, а займаємося спортом. Вже є моє звернення до суду, яке розставить крапки на «і», – сказав Олександр Оніщук.

Як уже повідомляв «Вголос.zt», члени виконкому відділення НОК України в Житомирській області – Раїса Гула, Інна Євсеєва, Олексій Рачковський, Олександр Коцюбко, Юрій Панасюк, Олександр Сташенко 20 грудня 2016 року провели незаконне позачергове засідання виконкому з метою визначення дати проведення ІХ звітно-виборчої асамблеї відділення НОК України в Житомирській області. За словами Олександра Оніщука, засідання виконкому відбулося незаконно: по перше, за відсутності голови обласного осередку (Олександра Оніщука, – Ред.), без його доручення та за відсутності кворуму.

«У нас буде призначено чергове засідання виконкому, потім буде призначена чергова асамблея. Ми будемо працювати, ще більше зусиль прикладатимемо, щоб допомагати нашим спортсменам і не тільки олімпійцям, а й іншим спортсменам і неолімпійським видам спорту», – повідомив про подальшу роботу голова обласного відділення НОК України.

Нагадаємо, для повноцінного розвитку волейболу на Житомирщині не вистачає фінансування. Кращі спортсмени та тренери отримали відзнаки «Лауреат спортивного 2016 року» (ФОТО).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *