Утримання стадіону «Полісся» у 2020 році обійдеться бюджету області у майже 600 тисяч гривень

Утримання стадіону «Полісся» у 2020 році обійдеться бюджету області у майже 600 тисяч гривень

Провели тендер.

Утримання відремонтованого стадіону «Полісся» обійдеться бюджету області в 599 тис. грн на рік. Договір саме на таку суму планує підписати балансоутримувач стадіону, спеціалізована дитяо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з легкої атлетики Житомирської обласної ради. Відповідну інформацію оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Тендер на визначення підрядника з утримання стадіону оголосили 2 квітня. Із переможцем конкурсу визначилися вже 24 квітня.

На участь у конкурсі зголосилися київське ТОВ «Ландшафтні технології» та столичний підприємець Дмитро Броварський. Різниця між пропозиціями учасників склала 1 тис. грн на користь ФОПа.

Відтак, за ці кошти підприємець має підстригати та «провітрювати» натуральне покриття стадіону, просіювати пісок, налаштувати і запустити систему автополиву газону та внести добрива у трав’яне покриття. Всі роботи має виконати до кінця листопада.poliss

До слова, капітальний ремонт стадіону «Полісся» тривав майже 8 років і обійшовся обласному бюджету у 165 млн грн. Останні 15 млн грн виділили вже за каденції голови ОДА Віталія Бунечка. Для порівняння, на міський стадіон «Спартак» витратили втроє менше — 54 млн грн.

Нагадаємо, що сесія Житомирської обласної ради виділила на завершення ремонту стадіону «Полісся» 15 млн грн. Раніше заявляли, що на реконструкцію стадіону потрібно 167 млн грн.

Leave a Comment