В обласній лікарні відкрили сучасне «інсультне» відділення, яке оновили за 7 мільйонів гривень (ФОТО)

В обласній лікарні відкрили сучасне «інсультне» відділення, яке оновили за 7 мільйонів гривень (ФОТО)

Відділення обладнане за сучасними світовими стандартами.

У Житомирській обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського 29 травня відкрили нове відділення неврології з блоком інтенсивної терапії. Про це повідомила прес-служба обласної ради.

Саме тут пацієнти з гострим порушенням мозкового кровообігу матимуть змогу отримати висококваліфіковану допомогу.

«Нове неврологічне відділення розраховане на 21 ліжко з блоком інтенсивної терапії на 6 реанімаційних ліжок для надання допомоги пацієнтам з гострим порушенням мозкового кровообігу. Відділення очолюватиме лікар-невропатолог Хабазня Тетяна», – йдеться у повідомленні.

Основним завданням роботи неврологічного відділення є надання допомоги пацієнтам з гострим порушенням мозкового кровообігу в перші три години від початку захворювання для проведення тромболітичної терапії, попередження інвалідизації пацієнтів та зменшення випадків смертності. Відділення обладнане за сучасними світовими стандартами. На його реконструкцію витрачено майже 7 млн грн з обласного бюджету та Державного фонду регіонального розвитку. Усім пацієнтам з гострим порушенням у перші три години від початку захворювання буде виконуватись безкоштовно комп’ютерна томографія, ангіографія судин головного мозку і в разі ішемічного інсульту згідно з показниками буде проведена тромболітична терапія.

До слова, у Житомирській області за 2017 рік зареєстровано 2 тис. 250 випадків інсульту, 558 пацієнтів померли.

Нагадаємо, в обласній лікарні відкрили терапевтичне відділення для «чорнобильців» та учасників АТО. В обласній лікарні відкрили оновлений блок для пацієнтів з патологією нирок.

Leave a Comment