В області ліквідували мережу виготовлення фальсифікованого алкоголю

В області ліквідували мережу виготовлення фальсифікованого алкоголю

Викрили групу організаторів та встановили місця збуту.

На Житомирщині ліквідували мережу виготовлення фальсифікованого алкоголю та вилучили 6 тонн лікеро-горілчаної продукції, яку ділки збували по області. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

«Під час досудового розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.199 КК України, провели низку слідчих дій та встановили 7 складських приміщень, де виготовляли коньяк та горілку під видом відомих марок. Крім цього, встановили майже 20 місць збуту фальсифікованої лікеро-горілчаної продукції на території Житомирської області. Протягом 15 – 16 лютого прокуратура спільно з управлінням захисту економіки, на підставі ухвал суду провела 11 санкціонованих обшуків у місцях виготовлення та зберігання продукції, під час яких виявила та вилучила 2,4 т спирту, 3,6 т готової лікеро-горілчаної продукції (635 літрів коньяку та 3 т горілки), 5 літрів ароматизатору «Коньяк». Також під час обшуків виявили грошові кошти на суму 4 000 доларів США та 60 000 грн, різного виду пакувальний матеріал та безпосередньо транспортний засіб, який використовували для доставки фальсифікату споживачам», – йдеться у повідомленні. Наразі вирішується питання про накладення арешту на вилучену продукцію.

Нагадаємо, в області знайшли підпільний цех, де виготовляли фальсифікований алкоголь.  В області судитимуть чоловіків, які в підпільному цеху виготовили 15 тонн алкоголю. У Бердичеві через відмову продати алкоголь чоловік вдарив ножем іншого.

Leave a Comment