В ОДА кажуть, що готові до переходу на контракт зі службою здоров’я

В ОДА кажуть, що готові до переходу на контракт зі службою здоров’я

На 91 відсоток.

Житомирщина на 91 відсоток готова до переходу на контракт із Національною службою здоров’я України. Про це заявив начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик.

«Станом на 21 лютого 2020 року 49 медичних закладів, що надають спеціалізовану допомогу, подали заяви до Національної служби здоров’я України: загальна кількість пропозицій про обслуговування населення за програмою медичних гарантій у 2020 році за різними групами послуг — 277», ‒ сказав Суслик.

Щоправда, він додав, що медичні заклади комп’ютеризовані лише на 72 відсотки. Однак в управлінні планують завершити цей процес до 1 квітня.

З 1 квітня всі медичні заклади мають заключити контракт із Національною службою здоров’я України. За ним лікарні отримуватимуть кошти за кожного пацієнта. У 2019 році ця сума становила 370 грн на одну людину.

До переліку послуг, які оплачуватиме служба здоров’я, входить профілактика, в тому числі огляди, 8 основних аналізів та досліджень, щеплення, діагностика та лікування найбільш поширених хвороб, травм, отруєнь, патологічних станів, спостереження неускладненої вагітності та супровід хронічних хворих.

Нагадаємо, що депутати Житомирcької міської ради звернулися до Кабміну із вимогою включити ЦМЛ №2 до переліку опорних лікарень. Депутати Малинських міської та районної рад просять зробити міську лікарню опорною.

Leave a Comment