В ОДА визначилися, яким організаціям дадуть майже 1,5 мільйона

В ОДА визначилися, яким організаціям дадуть майже 1,5 мільйона

У списку 23 громадські організації.

Житомирська облдержадміністрація дасть 1 млн 449 тис. 670 грн бюджетних коштів на реалізацію проектів громадянським організаціям. Розпорядження голови із переліком організацій оприлюднили на сайті ОДА.

До списку «щасливчиків» потрапили 23 громадські організації області. Серед них — молодіжні, ветеранські та ті, що допомагають людям з обмеженими можливостями тощо. Суми коштів, які виділили з бюджету на реалізацію проектів різні.

Так, по 100 тис. грн отримає громадська спілка «Дім ветерана» на реалізацію проекту «Активний відпочинок «Відкриваємо країну». Таку ж саму суму передбачили для громадської організації на видання фотоальбому «Мальовнича Житомирщина». Для порівняння, громадська організація «Федерація шахів Житомирської області» на реалізацію проекту «Клуб майстрів» має отримати рівно вдвічі менше. Стільки ж отримає ГО «Атошник» на впровадження «Стартап програми для атошників».

За умовами конкурсу проектів, всі вони мають бути реалізовані у поточному році.

Нагадаємо, що на проекти по майстерні міста з бюджету Житомира витратили 150 тис. грн. Стало відомо, скільки об’єктів реалізовуватимуть в області за кошти фонду регіонального розвитку.

Leave a Comment