Житомирські митники вилучили крупну партію російських книжок

Житомирські митники вилучили крупну партію російських книжок

Намагався перевести на територію України.

У міжнародному пункті пропуску «Виступовичі» громадянин Молдови прямуючи з Республіки Білорусь намагався перемістити на територію України значну партію книжок російського видавництва вартістю понад 160 тис. грн. Про це повідомила пресслужба Житомирської митниці ДФС. Таким чином працівники Житомирської митниці та Житомирського прикордонного загону припинили спробу переміщення майже 2000 друкованих видань.

“На даний час у відношенні громадянина складений протокол за ознаками порушення митних правил передбаченого статтею 472 Митного кодексу України, товар вилучено та передано для подальшої експертизи. За адміністративне правопорушення громадянину Молдови загрожує штраф у розмірі вартості друкованої продукції та конфіскація товару”,- йдеться у повідомленні.

Необхідно зазначити, що українське законодавство встановлює порядок та обмеження щодо ввезення видавничої продукції, яка виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України.

За наслідками проведеного провадження, адміністративна справа буде спрямована до суду, для прийняття рішення по суті.

Нагадаємо, депутати облради заборонили жителям області слухати російськомовні пісні. На Житомирщині викрили канал переміщення в Україну пропагандистських російських книжок.

 

 

Leave a Comment