Від сьогодні в управління культури Житомирської міськради новий керівник

Від сьогодні в управління культури Житомирської міськради новий керівник

Очолила з другої спроби.

З 5 лютого в управлінні культури Житомирської міської ради нова керівниця. Відповідне розпорядження міського голови оприлюднили на сайті мерії.

«Призначити з 5 лютого 2020 року Колодій Ілону Куватівну на посаду начальника управління культури Житомирської міської ради з випробувальним терміном два місяці, як таку, що пройшла за конкурсом», ‒ йдеться у документі.

На посаду начальника управління Ілона Колодій пробувала себе вже двічі. Відповідні декларації кандидата на посаду було розміщено на сайті НАЗК. Вперше Колодій подала документи у липні 2019 року. Вдруге вона спробувала очолити культуру міста 8 січня 2020 року. Конкурс на посаду відбувся 22 січня 2020 року. Тож останню, третю, декларацію вона оприлюднила 30 січня 2020 року. Вже 31 січня Сухомлин підписав розпорядження про призначення Колодій на посаду.

Згідно із її декларацією, протягом 2019 року вона отримала понад мільйон доходу від зайняття підприємницькою діяльністю, у 2018 році — понад 360 тисяч.

Нагадаємо, що у травні 2019 року в. о. керівника управління культури призначили заступницю начальника. Сухомлин звільнив з посади новопризначеного директора КП «Житомиртранспорт».

Leave a Comment