Вночі вулицею Київською літають байкери, перетворюючи її на мототрек

Вночі вулицею Київською літають байкери, перетворюючи її на мототрек

Петиція.

Жителі будинків по вулиці Київській просять міську раду заборонити мотоциклістам їздити їх вулицею вночі. Відповідну петицію оприлюднили 20 травня.

«З настанням перших теплих днів вул. Київська від Театральної в бік вокзалу перетворюється на справжній мототрек, за яким безкарно в будь-який час дня і ночі з значним перевищенням швидкості і регламентованих децибел “літаюсть” байкери на скутерах і мотоциклах. Їх не бентежить ні час доби, ні правила дорожнього руху, ні спокій інших громадян.

Пропоную заборонити рух скутерів та мотоциклів з 22 до 7 годин на вулиці Київській, де по обидва боки розташовані житлові будинки, відстань від яких до проїзної частини невелике», – написала авторка звернення Ліана Фірсова.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, житомиряни просять заборонити «нічний» продаж алкоголю. Житомиряни просять міськраду заборонити піднімати вартість проїзду у маршрутках. Житомиряни просять заборонити продаж феєрверків на новорічні свята.

Leave a Comment